2cm dlažba na terasu s dekorem dřeva MIRAGE NAU

Venkovní 2cm dlažba

Venkovní 2cm dlažba s imitací dřeva od Mirage  - kolekce NAU. Dokonalá napodobenina dřeva, mrazuvzdorný slinutý střep s protiskluzným povrchem R11. Provedení je ideální volbou pro rychlé vytvoření chodníků a ploch ve Vašem exteriéru.

Hledáte vhodnou dlažbu na terasu či k bazénu? Ztrácíte se v množství různých materiálů a nevíte si rady? Možná je novinka posledních let v podobě 2cm dlažby to pravé pro Vás...

Dlažba v exteriéru by měla ladit nejen s Vaší zahradou, ale i s Vaším interiérem. Přechod z interiéru do exteriéru by měl být plynulý a nenápadný. Máte-li rádi dřevo, venkovní 2cm dlažba s imitací dřeva je ideální řešení.

 

Jak pokládat 2cm dlažbu? 

Možností je několik - je možné ji pokládat do štěrkového lože, na terče, do trávy nebo lepit.

Pokládka na terče  má řadu výhod - například snadná výměna poškozené dlaždice nebo možnost dodatečného uložení vedení elektřiny či vody pod dlažbu.
Pokládka do štěrkového lože  je jednoduchá a rychlá a zvládne ji každý. Vrstva štěrku navíc vytvoří přirozenou drenáž, kterou se voda vsakuje do země. Do štěrku je možné pokládat i na nerovném terénu.
Pokládka do trávy  je vhodná na zahrady či kolem terasy. Je jednoduchá a můžete pomoci ní třeba vytvořit nenápadný chodníček.
Lepení  je tradiční metoda pokládky dlažby.

Venkovní keramická 2cm dlažba Mirage NAU, to je jistota bezpečného pohybu, spojená s kouzlem dokonalého designu dřeva...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení