Doprava

Zboží je možné vyzvednout osobně v našem skladu v Bavorově, Tírenská 417.

Pro osobní vyzvednutí Vaší objednávky nás nejdříve kontaktujte na telefonním čísle 608 719 598. Domluvíme společně den a čas odběru, zboží bude tak pro Vás nachystáno a předejdete zbytečnému čekání.

 Ševětín, Třeboňská ul.

 Sklad 1: Tírenská 417, Bavorov, 387 73

 

Po celé ČR zařizujeme dopravu zboží se smluvními dopravci.

K dodání zboží využíváme nákladní vozy (6,5 t) vybavené hydraulickým čelem.
Nutno zajistit odpovídající přístupovou cestu pro velké auto 6,5 t, veškeré vícenáklady (opakované doručení apod.), způsobené dopravou na místo s nevhodnou přístupovou cestou, budou přeúčtovávány zákazníkovi dle ceníku smluvního dopravce.
Zásilky o celkové váze nad 3 tuny mohou být doručovány ve více závozech / v několika po sobě jdoucích pracovních dnech (dle kapacitních možností dopravce). V případě potřeby Vám rádi zajistíme individuální nabídku pro dopravu velkoobjemových zakázek.

Před závozem zboží Vás bude řidič telefonicky kontaktovat ohledně domluvení času dodání. Zboží Vám dopravce přiveze autem s hydraulickým čelem (viz.obrázek níže). Pomocí paletového vozíku Vám řidič zboží vyloží z nákladního vozu. Smluvní přepravce zboží vykládá na první zpevněnou plochu vedle vozu, tzn. přepravce nevynáší zboží do patra apod. Skládání hydraulickou rukou nezajišťujeme. Smluvní přepravce neumožňuje jezdit nákladním vozem mimo zpevněné komunikace (např. polní cesty aj.). Je nutné informovat o zákazu vjezdu nákladních vozů a zóny měst kam je omezen vjezd, prosíme zohledněte i toto při výběru místa dodání. Mohou vzniknout vícenáklady, které budou přeúčtovávány zákazníkovi dle ceníku smluvního dopravce.

 

Paletová přeprava spol. Jihotrans (GW Logistics):

Dispečink: 389 009 265
Zákaznická podpora: 389 009 265, 602 188 863
www.jihotrans.cz

Při dopravě zboží z našeho skladu k zákazníkovi dochází několikrát k překládce zboží ve skladech smluvního dopravce a může tedy tak dojít k poškození zboží, za které ručí dopravce.

 

Při převzetí zboží od dopravce je tedy kupující povinen si řádně zkontrolovat druh a množství dodaného zboží a zda je zboží bez mechanického poškození!
Pokud Vám není umožněna řádná kontrola zboží nebo máte pochybnosti o stavu zboží - zapište prosím do přepravního listu od dopravce - zboží převzato s výhradou (neumožněna kontrola zboží) nebo rovnou napište zjištěné mechanické poškození zboží (např. rozbité dlaždice, uštípnuté rohy apod.). 
Pokud od dopravce zboží převezmete bez výhrad a toto stvrdíte svým podpisem na přepravním listě, přechází veškerá rizika mechanického poškození na Vás. Případná reklamace mechanického poškození po převzetí zboží již nebude moci být uznána (toto se netýká prokazatelných výrobních vad). 

 

auto s hydraulickým čelem 

 

Doprava do zahraničí je zajišťována individuálně. Cenu dopravy Vám vyčíslíme dle hmotnosti Vaší zakázky a požadované lokality doručení.

Vzorky a zboží o malé hmotnosti do 5kg posíláme službou DPD. Cenu pro přepravu zboží Vám vyčíslíme dle tarifu přepravce.