Brennero (Fineza) Ricordi London Bianco 5x20

169 Kč –11 % 149 Kč / balení 123 Kč bez DPH 149 Kč / 1 ks
Skladem (522 balení)
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Obklad Brennero (Fineza) Ricordi London Bianco 5x20 ze série Brennero Ricordi je lesklá dlaždice, materiál interiérový obklad - červený střep.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Brennero (Fineza) Ricordi London Bianco 5x20 jsou dlaždice ze série Brennero Ricordi od keramičky Brennero. Tento obklad je vhodný jako sokly a obklad do kuchyně, do koupelny a do interiéru. Střep je interiérový obklad - červený střep. Dlaždice jsou bílé s lesklým povrchem, styl dlaždic je málo proměnlivý jednobarevný a retro. Jedná se o keramické dlaždice ve formátu 50x200mm a tlouštce 10mm.U jiných prodejců je možné najít produkt pod názvem: Fineza Bombáto RICORDI bianco 5x20 cm, lesk, Fineza Ricordi bianco 5x20 cm, lesk RICLOBI, Ceramiche brennero ricordi bombáto 5 x 20 cm bianco piano lav, Fineza Ricordi bianco 5x20 RICLOBI.

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupelny
Hmotnost: 0.15 kg
Barva: Bílá
Estetický vzhled: Retro, Jednobarevné
Materiál: Interiérový obklad - červený střep
Obsah balení: 1
Použití: obklad, Sokly a tvarové prvky
Povrch: Lesklý
Tvar: Obdélník
Proměnlivost: V1 - málo proměnlivý
Určení: Interiér, Koupelna, Kuchyně
Délka: 200
Šířka: 50
Tloušťka: 10
Kolekce: Brennero Ricordi
Snížená jakost: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Italská rodinná keramička Brennero patří po mnoho desetiletí k zajímavým výrobcům, kteří své místo na trhu nehledají prostřednictvím masové výroby, ale díky individuálnímu přístupu, častým inovacím a zároveň racionálním rozhodováním managementu. Což se projevuje zejména tím, že zbytečně nevyřazují oblíbené série (např. série Brennero (Fineza) Ricordi, která patří už dvacet let k romantické klasice) a zároveň udržují kontakt s designovou špičkou. Rodinná keramička Brennero investuje velkou část svých příjmů do nových technologií, zakládá si na dokonalé kvalitě a designu.