Brennero Ricordi Fiocco Bleu list. alto 6,5x20

199 Kč –15 %
Brennero Ricordi Fiocco Bleu list. alto 6,5x20
199 Kč –15 % 169 Kč / balení 140 Kč bez DPH 169 Kč / 1 ks
Skladem (245 balení)
Můžeme doručit do:
5.3.2024
Obklad Brennero Ricordi Fiocco Bleu list. alto 6,5x20 ze série Brennero Ricordi je lesklá dlaždice, materiál interiérový obklad - červený střep.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Brennero Ricordi Fiocco Bleu list. alto 6,5x20 jsou dlaždice ze série Brennero Ricordi od keramičky Brennero. Tento obklad je vhodný jako listela a dekor do koupelny a do interiéru. Střep je interiérový obklad - červený střep. Dlaždice jsou modré a bílé s lesklým povrchem, styl dlaždic je retro. Jedná se o keramické dlaždice ve formátu 65x200mm a tlouštce 10mm.U jiných prodejců je možné najít produkt pod názvem: Listela Fineza Ricordi bleu 7x20 cm, lesk RICLIFIA, Listela Ricordi Fiocco bleu alto 6,5 x 20 cm - RICLIFIA, Ceramiche brennero ricordi listela 6,5 x 20 cm fiocco bleu alto, Ceramiche brennero ricordi listela 6,5 x 20 cm fiocco bleu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupelny
Hmotnost: 0.221 kg
Barva: Bílá, Modrá
Estetický vzhled: Retro
Materiál: Interiérový obklad - červený střep
Obsah balení: 1
Použití: Listela, dekor
Povrch: Lesklý
Tvar: Obdélník
Určení: Interiér, Koupelna
Délka: 200
Šířka: 65
Tloušťka: 10
Kolekce: Brennero Ricordi
Snížená jakost: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Italská rodinná keramička Brennero patří po mnoho desetiletí k zajímavým výrobcům, kteří své místo na trhu nehledají prostřednictvím masové výroby, ale díky individuálnímu přístupu, častým inovacím a zároveň racionálním rozhodováním managementu. Což se projevuje zejména tím, že zbytečně nevyřazují oblíbené série (např. série Brennero (Fineza) Ricordi, která patří už dvacet let k romantické klasice) a zároveň udržují kontakt s designovou špičkou. Rodinná keramička Brennero investuje velkou část svých příjmů do nových technologií, zakládá si na dokonalé kvalitě a designu.