Brennero Ricordi London Blu piano lavoro 5x20

99 Kč / balení 82 Kč bez DPH 99 Kč / 1 ks
Skladem (11 balení)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Obklad Brennero Ricordi London Blu piano lavoro 5x20 ze série Brennero Ricordi je lesklá dlaždice, materiál interiérový obklad - červený střep.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Brennero Ricordi London Blu piano lavoro 5x20 jsou dlaždice ze série Brennero Ricordi od keramičky Brennero. Tento obklad je vhodný jako sokly a obklad do koupelny. Střep je interiérový obklad - červený střep. Dlaždice jsou modré s lesklým povrchem, styl dlaždic je retro. Jedná se o keramické dlaždice ve formátu 50x200mm a tlouštce 10mm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupelny
Hmotnost: 0.189 kg
Barva: Modrá
Estetický vzhled: Retro
Materiál: Interiérový obklad - červený střep
Obsah balení: 1
Použití: obklad, Sokly a tvarové prvky
Povrch: Lesklý
Tvar: Obdélník
Určení: Koupelna
Délka: 200
Šířka: 50
Tloušťka: 10
Kolekce: Brennero Ricordi
Snížená jakost: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Italská rodinná keramička Brennero patří po mnoho desetiletí k zajímavým výrobcům, kteří své místo na trhu nehledají prostřednictvím masové výroby, ale díky individuálnímu přístupu, častým inovacím a zároveň racionálním rozhodováním managementu. Což se projevuje zejména tím, že zbytečně nevyřazují oblíbené série (např. série Brennero (Fineza) Ricordi, která patří už dvacet let k romantické klasice) a zároveň udržují kontakt s designovou špičkou. Rodinná keramička Brennero investuje velkou část svých příjmů do nových technologií, zakládá si na dokonalé kvalitě a designu.