Brennero (Fineza) Ricordi Fiocco Bleu list. basso 3,5x20

162 Kč –19 %
Brennero (Fineza) Ricordi Fiocco Bleu list. basso 3,5x20
162 Kč –19 % 131 Kč / balení 108 Kč bez DPH 131 Kč / 1 ks
Skladem (380 balení)
Můžeme doručit do:
27.9.2023
Obklad Brennero (Fineza) Ricordi Fiocco Bleu list. basso 3,5x20 ze série Brennero Ricordi je lesklá dlaždice, materiál interiérový obklad - červený střep.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Brennero (Fineza) Ricordi Fiocco Bleu list. basso 3,5x20 jsou dlaždice ze série Brennero Ricordi od keramičky Brennero. Tento obklad je vhodný jako listela a dekor do koupelny a do interiéru. Střep je interiérový obklad - červený střep. Dlaždice jsou modré a bílé s lesklým povrchem, styl dlaždic je málo proměnlivý retro. Jedná se o keramické dlaždice ve formátu 35x200mm a tlouštce 10mm.U jiných prodejců je možné najít produkt pod názvem: Listela Fineza Ricordi bleu 4x20 cm, lesk RICLIFIB, Listela Ricordi Fiocco bleu 3,5 x 20 cm - RICLIFIB, Ceramiche brennero ricordi listela 3,5 x 20 cm fiocco bleu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obklady
Hmotnost: 0.15 kg
Barva: Bílá, Modrá
Estetický vzhled: Retro
Materiál: Interiérový obklad - červený střep
Obsah balení: 1
Použití: Listela, dekor
Povrch: Lesklý
Tvar: Obdélník
Proměnlivost: V1 - málo proměnlivý
Určení: Interiér, Koupelna
Délka: 200
Šířka: 35
Tloušťka: 10
Kolekce: Brennero Ricordi
Snížená jakost: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Italská rodinná keramička Brennero patří po mnoho desetiletí k zajímavým výrobcům, kteří své místo na trhu nehledají prostřednictvím masové výroby, ale díky individuálnímu přístupu, častým inovacím a zároveň racionálním rozhodováním managementu. Což se projevuje zejména tím, že zbytečně nevyřazují oblíbené série (např. série Brennero (Fineza) Ricordi, která patří už dvacet let k romantické klasice) a zároveň udržují kontakt s designovou špičkou. Rodinná keramička Brennero investuje velkou část svých příjmů do nových technologií, zakládá si na dokonalé kvalitě a designu.