Moderní a svěží španělská keramičky HERALGI

Heralgi (HRG) - NOVINKA v našem portfoliu výrobců


Představujeme Vám HERALGI. Španělského výrobce obkladů a dlažeb.

Do naší nabídky jsme nově zařadili první tři kolekce (a těšíme se na další). Jejich obklady / dlažby jsou originální, hravé. Pomocí netradičních tvarů a povrchů tvoří designové interiéry.

Kolekce Atlanta

Střízlivá a sofistikovaná kolekce Atlanta kombinuje různé povrchy založené na přírodních formách. Obklady Atlanta 15x17 cm zvýrazňují svůj přirozený charakter prostřednictvím palety barev, které harmonizují se svou povrchovou rozmanitostí. Vybírat můžete ze 6 pastelových barev (Snow, Graphite, Marine, Hematite, Lake, Living coral) a 3 povrchů (Bend, Line, Wall). Zvolit si můžete z lesklé nebo matné varianty.

 https://www.dlazba-skladem.cz/user/documents/upload/clanky-obrazky/Heralgi Atlanta Bend Living Coral Matt 15x17cm.jpg

 

Kolekce Trea

Elegantní a přesto hravá kolekce Trea se inspirovala přírodou, přirozenými křivkami mušlí, škeblí. Obklady Trea sází na jednoché pastelové barvy a originální tvar "šupiny", díky těmto dvěma atributům vytvoříte jedinečný design vaší stěny či podlahy. Obklady 15x13,5 cm jsou dispozici v 5 barvách: Snow, Grey, Aqua, Pink, Mustard v lesku a 3 povrchových/tvarových provedeních: Wall (obklad je rovný), Concave (obklad je prohnutý), Convex (obklad je vypouklý).
Dlažba 20x20 je matná, buď jednobarevná nebo v dekoru "šupin", opět v barvách Snow, Grey, Aqua, Pink, Mustard.

 

Kolekce Graffiti

Extravagantní kolekce Graffiti -  přináší graffiti z ulic měst přímo do Vašich domovů. Barevné a hravé obklady a dlažby v rozměru 20x20. V nabídce jsou kreativní dekory i základní jednobarevné dlaždice. K dokonalosti můžete Váš interiér doladit také pomocí mozaiky 30x30 obsahující 36 grafických vzorů.

Zboží zakoupíte pouze u nás!

Neváhejte nás kontaktovat pro cenovou nabídku.