Moderní a svěží španělská keramičky HERALGI

Heralgi (HRG) - NOVINKA v našem portfoliu výrobců


Představujeme Vám HERALGI. Španělského výrobce obkladů a dlažeb.

Do naší nabídky jsme nově zařadili první tři kolekce (a těšíme se na další). Jejich obklady / dlažby jsou originální, hravé. Pomocí netradičních tvarů a povrchů tvoří designové interiéry.

Kolekce Atlanta

Střízlivá a sofistikovaná kolekce Atlanta kombinuje různé povrchy založené na přírodních formách. Obklady Atlanta 15x17 cm zvýrazňují svůj přirozený charakter prostřednictvím palety barev, které harmonizují se svou povrchovou rozmanitostí. Vybírat můžete ze 6 pastelových barev (Snow, Graphite, Marine, Hematite, Lake, Living coral) a 3 povrchů (Bend, Line, Wall). Zvolit si můžete z lesklé nebo matné varianty.

 https://www.dlazba-skladem.cz/user/documents/upload/clanky-obrazky/Heralgi Atlanta Bend Living Coral Matt 15x17cm.jpg

 

Kolekce Trea

Elegantní a přesto hravá kolekce Trea se inspirovala přírodou, přirozenými křivkami mušlí, škeblí. Obklady Trea sází na jednoché pastelové barvy a originální tvar "šupiny", díky těmto dvěma atributům vytvoříte jedinečný design vaší stěny či podlahy. Obklady 15x13,5 cm jsou dispozici v 5 barvách: Snow, Grey, Aqua, Pink, Mustard v lesku a 3 povrchových/tvarových provedeních: Wall (obklad je rovný), Concave (obklad je prohnutý), Convex (obklad je vypouklý).
Dlažba 20x20 je matná, buď jednobarevná nebo v dekoru "šupin", opět v barvách Snow, Grey, Aqua, Pink, Mustard.

 

Kolekce Graffiti

Extravagantní kolekce Graffiti -  přináší graffiti z ulic měst přímo do Vašich domovů. Barevné a hravé obklady a dlažby v rozměru 20x20. V nabídce jsou kreativní dekory i základní jednobarevné dlaždice. K dokonalosti můžete Váš interiér doladit také pomocí mozaiky 30x30 obsahující 36 grafických vzorů.

Zboží zakoupíte pouze u nás!

Neváhejte nás kontaktovat pro cenovou nabídku.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení