Historie naší firmy

Historie naší firmy se začala psát v roce 1998, kdy jsme zjistili, že koupit si u nás designové, kvalitní a cenově dostupné obklady a dlažby není jednoduché. V zahraničí byla situace jiná a tak jsme se rozhodli dovážet tyto keramické materiály ze zahraničí a umožnit tak našim zákazníkům v ČR vybudovat si krásné, originální, praktické stylové koupelny, kuchyněterasy, schodiště a ostatní venkovní i vnitřní prostory, které naprosto ojediněle doplňují interiér i exteriér každého domu, bytu či komerčních prostor. Jedinečné barvy, povrchy, tvary i velikosti jsme nacházeli zvláště v Itálii, která je kolébkou výroby a návrhů dlažeb, jež sahá do nejstarších historických dob. Náš čas jsme věnovali v rámci rozvoje naší firmy hlavně návštěvám keramiček, veletrhů a výstav. Tím se náš sortiment rozrůstal na ostatní evropské špičkové výrobce obkladů a dlažeb ze Španělska, Portugalska a dalších zemí.

Díky odhodlání a radosti z naší práce i snaze o stálé zkvalitňování našich služeb a rozšiřování sortimentu si nás začalo vyhledávat stále více zákazníků. V počátcích, kdy ještě programy pro navrhování koupelen a dlažeb byly v plenkách, jsme díky vzdělání v architektuře pro naše zákazníky kreslili návrhy, které pomohly představit si prostor z konkrétních materiálů a pomohly ve výběru i uspořádání. V současné době nabízíme profesionální 3D vizualizace koupelen a dalších prostor podle přání našich zákazníků. Naší nejlepší vizitkou jsou doporučení spokojených zákazníků a zákazníci, kteří se k nám opakovaně vrací.

Jsme firmou, která staví na vlastním jméně v názvu. Spokojenost zákazníka je pro nás prioritou. Stále rozšiřujeme náš sortiment, hledáme nové výrobce, odebíráme zahraniční odborné časopisy, zajímáme se o novinky v technologiích výroby, v designech i módních trendech, které se stále mění, a snažíme se zdokonalovat naše služby. Naši zaměstnanci jsou pro nás důležití a i jejich odbornost, přehled v oboru, přístup k zákazníkovi je na předním místě.

Jsme tu pro zákazníky, kteří potřebují metr dlažby, ale i pro ty kteří potřebují tisíce metrů. Věnujeme se naplno maloobchodu i velkoobchodu.

V roce 2017 jsme změnili právní formu a stali se firmou Obklady Vilímek s.r.o. I nadále se rozrůstáme a naším cílem je neustálé zlepšování našeho servisu pro naše zákazníky.

 

Těšíme se i na Vás!