Del Conca Wild HWD211 Greige 60x120 Rett. (tl. 2cm)
Související produkty
Detailní popis produktu
Del Conca Wild HWD211 Greige 60x120 Rett. (tl. 2cm) jsou dlaždice ze série Del Conca 20mm od keramičky Del Conca / Faetano. Tyto dlaždice jsou vhodné jako 2cm dlažba a protiskluz na zahradu, do exteriéru, na terasu, pod pergolu, do interiéru, na chodník, do garáže, k bazénu a na balkón. Střep je mrazuvzdorný slinutý - rektifikovaný. Dlaždice jsou béžové a šedé s hrubým povrchem, styl dlaždic je středně proměnlivý betonový a kamenný. Jedná se o keramické dlaždice ve formátu 600x1200mm a tlouštce 20mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dlažba |
|---|---|
| Hmotnost: | 32 kg |
| EAN: | 2626963 |
| Barva: | Šedá, Béžová |
| Estetický vzhled: | Beton, Kámen |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Obsah balení: | 0.72 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, protiskluz |
| Povrch: | Hrubý |
| Tvar: | Obdélník |
| Proměnlivost: | V3 - středně proměnlivý |
| Délka: | 1200 |
| Šířka: | 600 |
| Tloušťka: | 20 |
| Kolekce: | Del Conca 20mm |
| Snížená jakost: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
