Del Conca Van Gogh Onice Verde HME203 60x90 Rett. (tl. 2cm)
Související produkty
Detailní popis produktu
Del Conca Van Gogh Onice Verde HME203 60x90 Rett. (tl. 2cm) jsou dlaždice ze série Del Conca 20mm od keramičky Del Conca / Faetano. Tyto dlaždice jsou vhodné jako 2cm dlažba a protiskluz do exteriéru, na terasu a na balkón. Střep je mrazuvzdorný slinutý - rektifikovaný. Dlaždice jsou béžové a šedé s hrubým povrchem, styl dlaždic je středně proměnlivý travertin a mramorový. Jedná se o keramické dlaždice ve formátu 600x900mm a tlouštce 20mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dlažba |
|---|---|
| Hmotnost: | 22 kg |
| EAN: | 2626892 |
| Barva: | Šedá, Béžová |
| Estetický vzhled: | travertin, Mramor |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Obsah balení: | 0.54 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, protiskluz |
| Povrch: | Hrubý |
| Tvar: | Obdélník |
| Proměnlivost: | V3 - středně proměnlivý |
| Délka: | 900 |
| Šířka: | 600 |
| Tloušťka: | 20 |
| Kolekce: | Del Conca 20mm |
| Snížená jakost: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
