Del Conca Nabi2 HNB203 Taupe 40x120 (tl. 2cm)
Související produkty
Detailní popis produktu
Del Conca Nabi2 HNB203 Taupe 40x120 (tl. 2cm) jsou dlaždice ze série Del Conca 20mm od keramičky Del Conca / Faetano. Tyto dlaždice jsou vhodné jako 2cm dlažba a protiskluz na zahradu, do exteriéru, na terasu, pod pergolu, na chodník, k bazénu a na balkón. Střep je mrazuvzdorný slinutý. Dlaždice jsou hnědé a béžové s hrubým povrchem, styl dlaždic je středně proměnlivý dřevěný. Jedná se o keramické dlaždice ve formátu 400x1200mm a tlouštce 20mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dlažba |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 2626951 |
| Barva: | Hnědá, Béžová |
| Estetický vzhled: | Dřevo |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Obsah balení: | 0.48 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, protiskluz |
| Povrch: | Hrubý |
| Tvar: | Obdélník |
| Proměnlivost: | V3 - středně proměnlivý |
| Délka: | 1200 |
| Šířka: | 400 |
| Tloušťka: | 20 |
| Kolekce: | Del Conca 20mm |
| Snížená jakost: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
