Del Conca Van Gogh White HME Moving 60x60 Rett. (tl. 2cm)
Související produkty
Detailní popis produktu
Del Conca Van Gogh White HME Moving 60x60 Rett. (tl. 2cm) jsou dlaždice ze série Del Conca 20mm od keramičky Del Conca / Faetano. Tyto dlaždice jsou vhodné jako 2cm dlažba a protiskluz do exteriéru, na terasu a na balkón. Střep je mrazuvzdorný slinutý - rektifikovaný. Dlaždice jsou šedé a bílé s hrubým povrchem, styl dlaždic je středně proměnlivý dekorovaný. Jedná se o keramické dlaždice ve formátu 600x600mm a tlouštce 20mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dlažba |
|---|---|
| Hmotnost: | 32.5 kg |
| EAN: | 2626891 |
| Barva: | Bílá, Šedá |
| Estetický vzhled: | Dekor |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Obsah balení: | 0.72 m2 |
| Použití: | 2 cm dlažba, protiskluz |
| Povrch: | Hrubý |
| Tvar: | Čtverec |
| Proměnlivost: | V3 - středně proměnlivý |
| Délka: | 600 |
| Šířka: | 600 |
| Tloušťka: | 20 |
| Kolekce: | Del Conca 20mm |
| Snížená jakost: | Ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
