Del Conca Terminus TE1 Stonemix 30x60

Neohodnoceno
Značka: Del Conca
1 077 Kč –73 %
Del Conca Terminus TE1 Stonemix 30x60
1 077 Kč –73 % 291 Kč / balení 240 Kč bez DPH 404 Kč / 1 m2
Skladem (27 balení)
Můžeme doručit do:
2.12.2021
Dlažba Del Conca Terminus TE1 Stonemix 30x60 ze série Del Conca Terminus je matná dlaždice, materiál mrazuvzdorný slinutý.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Del Conca Terminus TE1 Stonemix 30x60 jsou dlaždice ze série Del Conca Terminus od keramičky Del Conca / Faetano. Tyto dlaždice jsou vhodné jako mozaika do kuchyně a do koupelny. Střep je mrazuvzdorný slinutý. Dlaždice jsou šedé a béžové s matným povrchem, styl dlaždic je středně proměnlivý žulový, mozaikový, mramorový a betonový. Jedná se o keramické dlaždice ve formátu 300x600mm a tlouštce 10,3mm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dlažba
Hmotnost: 16.4 kg
Barva: Šedá, Béžová
Estetický vzhled: Beton, Žula, Mozaika, Mramor
Materiál: Mrazuvzdorný slinutý
Obsah balení: 0.72
Použití: Mozaika
Povrch: Matný
Tvar: Obdélník
Proměnlivost: V3 - středně proměnlivý
Určení: Koupelna, Kuchyně
Délka: 600
Šířka: 300
Tloušťka: 10.3
Kolekce: Del Conca Terminus
Snížená jakost: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Historie keramičky Del Conca je neodmyslitelně spjata s historií značky Faetano. Keramička Faetano byla založena v roce 1962 jako továrna na výrobu dlaždic na červeném střepu v San Marinu. Se zdokonalováním technologie výroby dlaždic bylo postupně nutné postavit moderní výrobní linky na výrobu slinutých dlaždic, které vedly k založení dceřiné značky Del Conca.

S vývojem technologií a změnou preferencí zákazníků od levnějších obkladů a dlažeb na červeném střepu k vyspělejším technickým materiálům na slinutých střepech vedlo k tomu, že místo původního názvu Faetano se dnes více zažil a používá název Del Conca. Del Conca si vydobyla velmi silnou pozici na trhu, a to zejména díky stálým inovacím, špičkové technické kvalitě při zajímavé ceně. Obrovského obchodního úspěchu dosáhla keramička na jednom z nejkonkurenčnějších trhů v USA. Dalším logickým rozvojem bylo ustanovení firmy Del Conca USA, kde keramička vyrábí velkou část produkce pro zámořský trh.

V nabídce keramičky najdeme všechny druhy keramických dlaždic od levných výrobků, jež zaujmou pěkným designem a cenou, přes tradiční materiály jako jsou slinuté dlaždice barvené ve střepu o rozměrech 60x60cm, 80x80cm, 60x120cm a dalších v rektifikovaném provedení, přes velmi širokou nabídku terasových dlažeb o tloušťkám 2 nebo 3 cm, vhodných pro položení na terče, do štěrku či přímo na terén, až po výrobu velkoformátových slinutých v leštěném i standardním provedení o tloušťkách 6mm, tzv. big slabs. Komplexní nabídka umožňuje kombinovat stejný design s různým určením použití, takže není problém stejný druh mramoru mít v koupelně jako velkoformátový obklad, v chodbě jako klasickou dlaždici nebo na terasu v protiskluzném 2cm provedení.

Do rodiny Delc Conca/Faetano patří též keramička Pastorelli.