Cerpa Obi 58,5x58,5 Matt. Rett.(1.jakost)

1 286 Kč –11 % 1 132 Kč / balení 936 Kč bez DPH 662 Kč / 1 m2
Skladem (230 balení)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Dlažba Cerpa Obi 58,5x58,5 Matt. Rett.(1.jakost) ze série Cerpa Obi je matná dlaždice, materiál interiérová dlažba - bílý střep.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cerpa Obi 58,5x58,5 Matt. Rett.(1.jakost) jsou dlaždice ze série Cerpa Obi od keramičky Cerpa Cerámica. Tyto dlaždice jsou vhodné jako obklad a dlažba do obývacího pokoje a do interiéru. Střep je interiérová dlažba - bílý střep - rektifikovaný. Dlaždice jsou oranžové, cihlové, modré a šedé s matným povrchem, styl dlaždic je středně proměnlivý terrazzo. Jedná se o keramické dlaždice ve formátu 585x585mm a tlouštce 9mm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dlažba
Hmotnost: 33 kg
Barva: Modrá, Šedá, Oranžová, Cihlová
Estetický vzhled: terrazzo
Materiál: Interiérová dlažba - bílý střep
Obsah balení: 1.71
Použití: obklad, dlažba
Povrch: Matný
Tvar: Čtverec
Proměnlivost: V3 - středně proměnlivý
Určení: Interiér, Obývací pokoj
Délka: 585
Šířka: 585
Tloušťka: 9
Kolekce: Cerpa Obi
Snížená jakost: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Keramika Cerpa je název španělského výrobce slinutých glazovaných dlažeb (porcelanico). Cerpa nepatří k příliš známým keramičkám, zejména proto, že velká část jejich produktů se prodává pod jinými obchodními názvy. Lidově by keramičku Cerpa bylo možno nazvat dělníkem ve výrobě slinutých rektifikovaných glazovaných dlažeb. Je to výrobce, který neinvestuje příliš do reklamy a marketingu, ale své místo na světle si dobyl kvalitou a designem svých výrobků za velmi příznivé ceny. Dlažby Cerpa najdou své uplatnění zejména u větších projektů, kde odolnost a kvalita je stejně důležitým faktorem, jako dobrá cena, tak u privátních staveb rodinných domů či bytů, kde investor ocení zejména dobré zpracování a kvalitu dlažby včetně nápaditého designu. Díky moderní výrobní technologii s integrovanou linkou po postprocessing rektifikací za sucha jsou všechny dlažby vyráběné keramičkou Cerpa rektifikované, tedy zabroušené na přesný rozměr, což zákazník ocení zejména při pokládce dlažeb a obkladů, kde je potřeba kombinovat různé druhy dlaždic.