Century Studio Tortora 80x80 Nat. Rett.

629 Kč / balení 520 Kč bez DPH 491 Kč / 1 m2
Skladem (7 balení)
Můžeme doručit do:
30.4.2024
Dlažba Century Studio Tortora 80x80 Nat. Rett. ze série Century Studio je matná dlaždice, materiál mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Century Studio Tortora 80x80 Nat. Rett. jsou dlaždice ze série Century Studio od keramičky Century. Tyto dlaždice jsou vhodné jako obklad, dlažba a protiskluz Střep je mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep - rektifikovaný. Dlaždice jsou béžové a šedé s matným povrchem, styl dlaždic je středně proměnlivý betonový. Jedná se o keramické dlaždice ve formátu 800x800mm a tlouštce 10mm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dlažba
Hmotnost: 32 kg
Barva: Šedá, Béžová
Estetický vzhled: Beton
Materiál: Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep
Obsah balení: 1.28
Použití: obklad, dlažba, protiskluz
Povrch: Matný
Tvar: Čtverec
Proměnlivost: V3 - středně proměnlivý
Délka: 800
Šířka: 800
Tloušťka: 10
Kolekce: Century Studio
Snížená jakost: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Italská keramička Century patří do skupiny tradičního výrobce keramických obkladů a dlažeb skupiny Fincibec. Tato původně rodinná firma se rozrostla do velikosti nejpřednějšího výrobce keramických obkladů a dlažeb, přičemž keramička Century se specializuje na výrobu slinutých probarvených dlažeb (v střepu barvených dlažeb - full body), tedy keramiky s nejvyšší odolností proti opotřebení.

Keramička Century pokrývá ve své nabídce všechny myslitelné designy, jako jsou dlažby v designu dřeva, a to jak rustikální tak moderní dlažby, velice zdařilé dlažby, které imitují nejznámější typy mramorů, například slinuté dlažby v leštěném provedení k nerozeznání podobné carrarskému mramoru. Samozřejmostí jsou i dlažby imitující nejrůznější typy žul, dlažby v designu onyxu, historizující dlažby a další. Jednou větou nabízí Century kompletní nabídku slinutých neglazovaných dlažeb. Keramička Century nabízí nejen různé druhy designů keramických dlaždic, ale zároveň speciální výrobky ze světa keramiky, jako jsou 2cm slinuté dlaždice, určené pro pokládku do štěrku či na terče, tak také velkoformátové slinuté dlaždice, využívané především architekty pro velké projekty.