APE Mediterranean Decor Amaral Cobalt/Aquamarine 15x15 (1. jakost)

149 Kč –73 %
APE Mediterranean Decor Amaral Cobalt/Aquamarine 15x15 (1. jakost)
149 Kč –73 % 39 Kč / balení 32 Kč bez DPH 39 Kč / 1 ks
Skladem (55 balení)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Obklad APE Mediterranean Decor Amaral Cobalt/Aquamarine 15x15 (1. jakost) ze série APE Mediterranean je lesklá dlaždice, materiál interiérový obklad - bílý střep.

Detailní informace

Detailní popis produktu

APE Mediterranean Decor Amaral Cobalt/Aquamarine 15x15 (1. jakost) jsou dlaždice ze série APE Mediterranean od keramičky APE. Tento obklad je vhodný jako dekor a obklad do koupelny, pro komerční prostory, do interiéru a k bazénu. Střep je interiérový obklad - bílý střep. Dlaždice jsou modré a bílé s lesklým povrchem, styl dlaždic je málo proměnlivý zvířecími motivy, zvířata, dekorovaný, extravagantní a retro. Jedná se o keramické dlaždice ve formátu 150x150mm a tlouštce 8,5mm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupelny
Hmotnost: 0.3 kg
Barva: Bílá, Modrá
Estetický vzhled: Retro, extravagantní, Dekor, Zvířecí motivy
Materiál: Interiérový obklad - bílý střep
Obsah balení: 1
Použití: obklad, dekor
Povrch: Lesklý
Tvar: Čtverec
Proměnlivost: V1 - málo proměnlivý
Určení: Interiér, Koupelna, Bazén, Komerční prostory
Délka: 150
Šířka: 150
Tloušťka: 8.5
Kolekce: APE Mediterranean
Snížená jakost: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Keramička APE není v pravém slova smyslu výrobcem, ale je to celá skupina podřízených keramiček, které vyrábějí různé druhy materiálů tak, že její nabídka v oblasti keramiky je prakticky kompletní. Skupina APE zahrnuje jak výrobce slinutých dlažeb, glazovaných i fullbody (barvené ve střepu). V nabídce samozřejmě nechybí ekonomické řady obkladů na červeném střepu v různých formátech, stále modernější malé formáty cihlové velikosti (formát 7,5x25 cm, 7,5x30 cm), luxusní rektifikované obklady na bílém střepu, velkoformátové slim dlaždice i stále populárnější dlažbu na terče v tloušťce 2cm. Tato kompletní nabídka, včetně velmi dobrého servisu, tvoří páteř naší nabídky španělských keramiček.