APE Lord London Negro 5x20 (1.jakost)

87 Kč / balení 72 Kč bez DPH 87 Kč / 1 ks
Skladem (10 balení)
Můžeme doručit do:
5.3.2024
Obklad APE Lord London Negro 5x20 (1.jakost) ze série APE Lord je lesklá dlaždice, materiál interiérový obklad - červený střep.

Detailní informace

Detailní popis produktu

APE Lord London Negro 5x20 (1.jakost) jsou dlaždice ze série APE Lord od keramičky APE. Tento obklad je vhodný jako sokly a obklad do koupelny a do interiéru. Střep je interiérový obklad - červený střep. Dlaždice jsou černé s lesklým povrchem, styl dlaždic je málo proměnlivý jednobarevný. Jedná se o keramické dlaždice ve formátu 50x200mm a tlouštce 8,5mm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupelny
Hmotnost: 0.16 kg
Barva: černá
Estetický vzhled: Jednobarevné
Materiál: Interiérový obklad - červený střep
Obsah balení: 1
Použití: obklad, Sokly a tvarové prvky
Povrch: Lesklý
Tvar: Obdélník
Proměnlivost: V1 - málo proměnlivý
Určení: Interiér, Koupelna
Délka: 200
Šířka: 50
Tloušťka: 8.5
Kolekce: APE Lord
Snížená jakost: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Keramička APE není v pravém slova smyslu výrobcem, ale je to celá skupina podřízených keramiček, které vyrábějí různé druhy materiálů tak, že její nabídka v oblasti keramiky je prakticky kompletní. Skupina APE zahrnuje jak výrobce slinutých dlažeb, glazovaných i fullbody (barvené ve střepu). V nabídce samozřejmě nechybí ekonomické řady obkladů na červeném střepu v různých formátech, stále modernější malé formáty cihlové velikosti (formát 7,5x25 cm, 7,5x30 cm), luxusní rektifikované obklady na bílém střepu, velkoformátové slim dlaždice i stále populárnější dlažbu na terče v tloušťce 2cm. Tato kompletní nabídka, včetně velmi dobrého servisu, tvoří páteř naší nabídky španělských keramiček.