APE Eternia Europa Negro 20X20 (1. jakost)

816 Kč –51 %
APE Eternia Europa Negro 20X20 (1. jakost)
816 Kč –51 % 397 Kč / balení 328 Kč bez DPH 397 Kč / 1 m2
Skladem (169,24 balení)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Dlažba APE Eternia Europa Negro 20X20 (1. jakost) ze série APE Eternia je matná dlaždice, materiál interiérová dlažba - červený střep.

Detailní informace

Detailní popis produktu

APE Eternia Europa Negro 20X20 (1. jakost) jsou dlaždice ze série APE Eternia od keramičky APE. Tyto dlaždice jsou vhodné jako dekor, obklad a dlažba do kuchyně, do koupelny a do interiéru. Střep je interiérová dlažba - červený střep. Dlaždice jsou více-barvé, béžové, černé a šedé s matným povrchem, styl dlaždic je málo proměnlivý vzorovaný. Jedná se o keramické dlaždice ve formátu 200x200mm a tlouštce 9mm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dlažba
Hmotnost: 16.4 kg
Barva: černá, Šedá, Multicolor, Béžová
Estetický vzhled: Vzory
Materiál: Interiérová dlažba - červený střep
Obsah balení: 1
Použití: obklad, dlažba, dekor
Povrch: Matný
Tvar: Čtverec
Proměnlivost: V1 - málo proměnlivý
Určení: Interiér, Koupelna, Kuchyně
Délka: 200
Šířka: 200
Tloušťka: 9
Kolekce: APE Eternia
Snížená jakost: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Keramička APE není v pravém slova smyslu výrobcem, ale je to celá skupina podřízených keramiček, které vyrábějí různé druhy materiálů tak, že její nabídka v oblasti keramiky je prakticky kompletní. Skupina APE zahrnuje jak výrobce slinutých dlažeb, glazovaných i fullbody (barvené ve střepu). V nabídce samozřejmě nechybí ekonomické řady obkladů na červeném střepu v různých formátech, stále modernější malé formáty cihlové velikosti (formát 7,5x25 cm, 7,5x30 cm), luxusní rektifikované obklady na bílém střepu, velkoformátové slim dlaždice i stále populárnější dlažbu na terče v tloušťce 2cm. Tato kompletní nabídka, včetně velmi dobrého servisu, tvoří páteř naší nabídky španělských keramiček.