Del Conca HLC09 Alchimia 80x80 Rett.

Akce
Neohodnoceno
Značka: Del Conca
1 467 Kč –78 %
Del Conca HLC09 Alchimia 80x80 Rett.
1 467 Kč –78 % 329 Kč / balení 272 Kč bez DPH 257 Kč / 1 m2
Skladem (1 balení)
Můžeme doručit do:
1.10.2021
Dlažba Del Conca HLC09 Alchimia 80x80 Rett. ze série Del Conca HLC Alchimia je matná dlaždice, materiál mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Del Conca HLC09 Alchimia 80x80 Rett. jsou dlaždice ze série Del Conca HLC Alchimia od keramičky Del Conca / Faetano. Tyto dlaždice jsou vhodné jako obklad a dlažba na terasu, do předsíně, do obývacího pokoje, do kuchyně, do koupelny a do interiéru. Střep je mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep - rektifikovaný. Dlaždice jsou tmavě šedé a hnědé s matným povrchem, styl dlaždic je středně proměnlivý jílový, kovový, kamenný a retro. Jedná se o keramické dlaždice ve formátu 800x800mm a tlouštce 10,3mm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dlažba
Hmotnost: 29 kg
Barva: Hnědá, Šedá tmavá
Estetický vzhled: Retro, Kov, Kámen, Jíl
Materiál: Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep
Obsah balení: 1.28
Použití: obklad, dlažba
Povrch: Matný
Tvar: Čtverec
Proměnlivost: V3 - středně proměnlivý
Určení: Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň, Terasa
Délka: 800
Šířka: 800
Tloušťka: 10.3
Kolekce: Del Conca HLC Alchimia
Snížená jakost: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Historie keramičky Del Conca je neodmyslitelně spjata s historií značky Faetano. Keramička Faetano byla založena v roce 1962 jako továrna na výrobu dlaždic na červeném střepu v San Marinu. Se zdokonalováním technologie výroby dlaždic bylo postupně nutné postavit moderní výrobní linky na výrobu slinutých dlaždic, které vedly k založení dceřiné značky Del Conca.

S vývojem technologií a změnou preferencí zákazníků od levnějších obkladů a dlažeb na červeném střepu k vyspělejším technickým materiálům na slinutých střepech vedlo k tomu, že místo původního názvu Faetano se dnes více zažil a používá název Del Conca. Del Conca si vydobyla velmi silnou pozici na trhu, a to zejména díky stálým inovacím, špičkové technické kvalitě při zajímavé ceně. Obrovského obchodního úspěchu dosáhla keramička na jednom z nejkonkurenčnějších trhů v USA. Dalším logickým rozvojem bylo ustanovení firmy Del Conca USA, kde keramička vyrábí velkou část produkce pro zámořský trh.

V nabídce keramičky najdeme všechny druhy keramických dlaždic od levných výrobků, jež zaujmou pěkným designem a cenou, přes tradiční materiály jako jsou slinuté dlaždice barvené ve střepu o rozměrech 60x60cm, 80x80cm, 60x120cm a dalších v rektifikovaném provedení, přes velmi širokou nabídku terasových dlažeb o tloušťkám 2 nebo 3 cm, vhodných pro položení na terče, do štěrku či přímo na terén, až po výrobu velkoformátových slinutých v leštěném i standardním provedení o tloušťkách 6mm, tzv. big slabs. Komplexní nabídka umožňuje kombinovat stejný design s různým určením použití, takže není problém stejný druh mramoru mít v koupelně jako velkoformátový obklad, v chodbě jako klasickou dlaždici nebo na terasu v protiskluzném 2cm provedení.

Do rodiny Delc Conca/Faetano patří též keramička Pastorelli.