Century Riverland Black 60x60 Lapp. Rett.

370 Kč / balení 306 Kč bez DPH 343 Kč / 1 m2
Skladem (13,67 balení)
Můžeme doručit do:
6.2.2023
Dlažba Century Riverland Black 60x60 Lapp. Rett. ze série Century Riverland je lapovaná dlaždice, materiál mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Century Riverland Black 60x60 Lapp. Rett. jsou dlaždice ze série Century Riverland od keramičky Century. Tyto dlaždice jsou vhodné jako obklad a dlažba do předsíně, do obývacího pokoje, pro komerční prostory a do interiéru. Střep je mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep - rektifikovaný. Dlaždice jsou šedé a černé s lapovaným povrchem, styl dlaždic je velmi proměnlivý travertin, mramorový a kamenný. Jedná se o keramické dlaždice ve formátu 600x600mm a tlouštce 10mm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dlažba
Hmotnost: 22.5 kg
Barva: černá, Šedá
Estetický vzhled: travertin, Kámen, Mramor
Materiál: Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep
Obsah balení: 1.08
Použití: obklad, dlažba
Povrch: Lapovaný
Tvar: Čtverec
Proměnlivost: V4 - velmi proměnlivý
Určení: Interiér, Obývací pokoj, Předsíň, Komerční prostory
Délka: 600
Šířka: 600
Tloušťka: 10
Kolekce: Century Riverland
Snížená jakost: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Italská keramička Century patří do skupiny tradičního výrobce keramických obkladů a dlažeb skupiny Fincibec. Tato původně rodinná firma se rozrostla do velikosti nejpřednějšího výrobce keramických obkladů a dlažeb, přičemž keramička Century se specializuje na výrobu slinutých probarvených dlažeb (v střepu barvených dlažeb - full body), tedy keramiky s nejvyšší odolností proti opotřebení.

Keramička Century pokrývá ve své nabídce všechny myslitelné designy, jako jsou dlažby v designu dřeva, a to jak rustikální tak moderní dlažby, velice zdařilé dlažby, které imitují nejznámější typy mramorů, například slinuté dlažby v leštěném provedení k nerozeznání podobné carrarskému mramoru. Samozřejmostí jsou i dlažby imitující nejrůznější typy žul, dlažby v designu onyxu, historizující dlažby a další. Jednou větou nabízí Century kompletní nabídku slinutých neglazovaných dlažeb. Keramička Century nabízí nejen různé druhy designů keramických dlaždic, ale zároveň speciální výrobky ze světa keramiky, jako jsou 2cm slinuté dlaždice, určené pro pokládku do štěrku či na terče, tak také velkoformátové slinuté dlaždice, využívané především architekty pro velké projekty.