Century Pietre Nobili Romano Clas. Sfuso 45x45

494 Kč –20 %
Century Pietre Nobili Romano Clas. Sfuso 45x45
494 Kč –20 % 395 Kč / balení 326 Kč bez DPH 325 Kč / 1 m2
Skladem (5,83 balení)
Můžeme doručit do:
29.9.2023
Dlažba Century Pietre Nobili Romano Clas. Sfuso 45x45 ze série Century Pietre je matná dlaždice, materiál mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Century Pietre Nobili Romano Clas. Sfuso 45x45 jsou dlaždice ze série Century Pietre od keramičky Century. Tyto dlaždice jsou vhodné jako obklad a dlažba do exteriéru, do předsíně a do interiéru. Střep je mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep. Dlaždice jsou béžové s matným povrchem, styl dlaždic je středně proměnlivý kamenný. Jedná se o keramické dlaždice ve formátu 450x450mm a tlouštce 9mm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dlažba
Hmotnost: 25 kg
Barva: Béžová
Estetický vzhled: Kámen
Materiál: Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep
Obsah balení: 1.22
Použití: obklad, dlažba
Povrch: Matný
Tvar: Čtverec
Proměnlivost: V3 - středně proměnlivý
Určení: Interiér, Předsíň, Exteriér
Délka: 450
Šířka: 450
Tloušťka: 9
Kolekce: Century Pietre
Snížená jakost: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Italská keramička Century patří do skupiny tradičního výrobce keramických obkladů a dlažeb skupiny Fincibec. Tato původně rodinná firma se rozrostla do velikosti nejpřednějšího výrobce keramických obkladů a dlažeb, přičemž keramička Century se specializuje na výrobu slinutých probarvených dlažeb (v střepu barvených dlažeb - full body), tedy keramiky s nejvyšší odolností proti opotřebení.

Keramička Century pokrývá ve své nabídce všechny myslitelné designy, jako jsou dlažby v designu dřeva, a to jak rustikální tak moderní dlažby, velice zdařilé dlažby, které imitují nejznámější typy mramorů, například slinuté dlažby v leštěném provedení k nerozeznání podobné carrarskému mramoru. Samozřejmostí jsou i dlažby imitující nejrůznější typy žul, dlažby v designu onyxu, historizující dlažby a další. Jednou větou nabízí Century kompletní nabídku slinutých neglazovaných dlažeb. Keramička Century nabízí nejen různé druhy designů keramických dlaždic, ale zároveň speciální výrobky ze světa keramiky, jako jsou 2cm slinuté dlaždice, určené pro pokládku do štěrku či na terče, tak také velkoformátové slinuté dlaždice, využívané především architekty pro velké projekty.