Century Pantheon Mercur 50x50 Nat.

Neohodnoceno
Značka: Century
1 019 Kč / balení 842 Kč bez DPH 1 019 Kč / 1 m2
Skladem (10 balení)
Můžeme doručit do:
2.12.2021
Dlažba Century Pantheon Mercur 50x50 Nat. ze série Century Pantheon je matná dlaždice, materiál mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Century Pantheon Mercur 50x50 Nat. jsou dlaždice ze série Century Pantheon od keramičky Century. Tyto dlaždice jsou vhodné jako obklad a dlažba Střep je mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep. Dlaždice jsou více-barvé a šedé s matným povrchem, styl dlaždic je velmi proměnlivý kamenný. Jedná se o keramické dlaždice ve formátu 500x500mm a tlouštce 10mm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dlažba
Hmotnost: 21.5 kg
Barva: Šedá, Multicolor
Estetický vzhled: Kámen
Materiál: Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep
Obsah balení: 1
Použití: obklad, dlažba
Povrch: Matný
Tvar: Čtverec
Proměnlivost: V4 - velmi proměnlivý
Délka: 500
Šířka: 500
Tloušťka: 10
Kolekce: Century Pantheon
Snížená jakost: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Italská keramička Century patří do skupiny tradičního výrobce keramických obkladů a dlažeb skupiny Fincibec. Tato původně rodinná firma se rozrostla do velikosti nejpřednějšího výrobce keramických obkladů a dlažeb, přičemž keramička Century se specializuje na výrobu slinutých probarvených dlažeb (v střepu barvených dlažeb - full body), tedy keramiky s nejvyšší odolností proti opotřebení.

Keramička Century pokrývá ve své nabídce všechny myslitelné designy, jako jsou dlažby v designu dřeva, a to jak rustikální tak moderní dlažby, velice zdařilé dlažby, které imitují nejznámější typy mramorů, například slinuté dlažby v leštěném provedení k nerozeznání podobné carrarskému mramoru. Samozřejmostí jsou i dlažby imitující nejrůznější typy žul, dlažby v designu onyxu, historizující dlažby a další. Jednou větou nabízí Century kompletní nabídku slinutých neglazovaných dlažeb. Keramička Century nabízí nejen různé druhy designů keramických dlaždic, ale zároveň speciální výrobky ze světa keramiky, jako jsou 2cm slinuté dlaždice, určené pro pokládku do štěrku či na terče, tak také velkoformátové slinuté dlaždice, využívané především architekty pro velké projekty.