Century Old Stone Cave 80x80 Nat. Rett.

Akce
Neohodnoceno
Značka: Century
1 915 Kč –83 %
Century Old Stone Cave 80x80 Nat. Rett.
1 915 Kč –83 % 321 Kč / balení 265 Kč bez DPH 251 Kč / 1 m2
Skladem (1 balení)
Můžeme doručit do:
30.9.2021
Dlažba Century Old Stone Cave 80x80 Nat. Rett. ze série Century Old Stone je hrubší dlaždice, materiál mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Century Old Stone Cave 80x80 Nat. Rett. jsou dlaždice ze série Century Old Stone od keramičky Century. Tyto dlaždice jsou vhodné jako obklad a dlažba do exteriéru a do interiéru. Střep je mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep - rektifikovaný. Dlaždice jsou antracitové, tmavě šedé a šedé s hrubším povrchem, styl dlaždic je středně proměnlivý betonový a kamenný. Jedná se o keramické dlaždice ve formátu 800x800mm a tlouštce 9mm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dlažba
Hmotnost: 26.2 kg
Barva: Šedá, Šedá tmavá, Antracitová
Estetický vzhled: Beton, Kámen
Materiál: Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep
Obsah balení: 1.28
Použití: obklad, dlažba
Povrch: Hrubší
Tvar: Čtverec
Proměnlivost: V3 - středně proměnlivý
Určení: Interiér, Exteriér
Délka: 800
Šířka: 800
Tloušťka: 9
Kolekce: Century Old Stone
Snížená jakost: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Italská keramička Century patří do skupiny tradičního výrobce keramických obkladů a dlažeb skupiny Fincibec. Tato původně rodinná firma se rozrostla do velikosti nejpřednějšího výrobce keramických obkladů a dlažeb, přičemž keramička Century se specializuje na výrobu slinutých probarvených dlažeb (v střepu barvených dlažeb - full body), tedy keramiky s nejvyšší odolností proti opotřebení.

Keramička Century pokrývá ve své nabídce všechny myslitelné designy, jako jsou dlažby v designu dřeva, a to jak rustikální tak moderní dlažby, velice zdařilé dlažby, které imitují nejznámější typy mramorů, například slinuté dlažby v leštěném provedení k nerozeznání podobné carrarskému mramoru. Samozřejmostí jsou i dlažby imitující nejrůznější typy žul, dlažby v designu onyxu, historizující dlažby a další. Jednou větou nabízí Century kompletní nabídku slinutých neglazovaných dlažeb. Keramička Century nabízí nejen různé druhy designů keramických dlaždic, ale zároveň speciální výrobky ze světa keramiky, jako jsou 2cm slinuté dlaždice, určené pro pokládku do štěrku či na terče, tak také velkoformátové slinuté dlaždice, využívané především architekty pro velké projekty.