APE Silk Decor Set (3) ABC Virnia Turquoise 40x120 (sklad)

Neohodnoceno
Značka: APE
6 880 Kč / balení 5 686 Kč bez DPH 2 293 Kč / 1 ks
Skladem (3 balení)
Můžeme doručit do:
2.12.2021
Obklad APE Silk Decor Set (3) ABC Virnia Turquoise 40x120 (sklad) ze série APE Silk je matná dlaždice, materiál interiérový obklad - bílý střep.

Detailní informace

Detailní popis produktu

APE Silk Decor Set (3) ABC Virnia Turquoise 40x120 (sklad) jsou dlaždice ze série APE Silk od keramičky APE. Tento obklad je vhodný jako dekor a obklad do obývacího pokoje, do koupelny, pro komerční prostory a do interiéru. Střep je interiérový obklad - bílý střep - rektifikovaný. Dlaždice jsou více-barvé a zelené s matným povrchem, styl dlaždic je mírně proměnlivý zvířecími motivy, zvířata, květy, kytky, květinovými motivy, dekorovaný, extravagantní, jednobarevný, luxusní a vzorovaný. Jedná se o keramické dlaždice ve formátu 400x1200mm a tlouštce 11mm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupelny
Hmotnost: 28 kg
Barva: Zelená, Multicolor
Estetický vzhled: extravagantní, Vzory, Dekor, Jednobarevné, Luxusní zboží, Květinové motivy, Zvířecí motivy
Materiál: Interiérový obklad - bílý střep
Obsah balení: 3
Použití: obklad, dekor
Povrch: Matný
Tvar: Obdélník
Proměnlivost: V2 - mírně proměnlivý
Určení: Interiér, Koupelna, Obývací pokoj, Komerční prostory
Délka: 1200
Šířka: 400
Tloušťka: 11
Kolekce: APE Silk
Snížená jakost: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Keramička APE není v pravém slova smyslu výrobcem, ale je to celá skupina podřízených keramiček, které vyrábějí různé druhy materiálů tak, že její nabídka v oblasti keramiky je prakticky kompletní. Skupina APE zahrnuje jak výrobce slinutých dlažeb, glazovaných i fullbody (barvené ve střepu). V nabídce samozřejmě nechybí ekonomické řady obkladů na červeném střepu v různých formátech, stále modernější malé formáty cihlové velikosti (formát 7,5x25 cm, 7,5x30 cm), luxusní rektifikované obklady na bílém střepu, velkoformátové slim dlaždice i stále populárnější dlažbu na terče v tloušťce 2cm. Tato kompletní nabídka, včetně velmi dobrého servisu, tvoří páteř naší nabídky španělských keramiček.