APE Jordan Ibero Natural Moldura 5x31,6

Neohodnoceno
Značka: APE
186 Kč / balení 154 Kč bez DPH 186 Kč / 1 ks
Skladem (23 balení)
Můžeme doručit do:
22.9.2021
Obklad APE Jordan Ibero Natural Moldura 5x31,6 ze série APE Jordan je lesklá dlaždice, materiál interiérový obklad - červený střep.

Detailní informace

Detailní popis produktu

APE Jordan Ibero Natural Moldura 5x31,6 jsou dlaždice ze série APE Jordan od keramičky APE. Tento obklad je vhodný jako sokly do koupelny. Střep je interiérový obklad - červený střep. Dlaždice jsou hnědé a šedé s lesklým povrchem, styl dlaždic je středně proměnlivý mramorový a kamenný. Jedná se o keramické dlaždice ve formátu 50x316mm a tlouštce 10mm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupelny
Hmotnost: 0.3 kg
Barva: Šedá, Hnědá
Estetický vzhled: Kámen, Mramor
Materiál: Interiérový obklad - červený střep
Obsah balení: 1
Použití: Sokly a tvarové prvky
Povrch: Lesklý
Tvar: Obdélník
Proměnlivost: V3 - středně proměnlivý
Určení: Koupelna
Délka: 316
Šířka: 50
Tloušťka: 10
Kolekce: APE Jordan
Snížená jakost: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Keramička APE není v pravém slova smyslu výrobcem, ale je to celá skupina podřízených keramiček, které vyrábějí různé druhy materiálů tak, že její nabídka v oblasti keramiky je prakticky kompletní. Skupina APE zahrnuje jak výrobce slinutých dlažeb, glazovaných i fullbody (barvené ve střepu). V nabídce samozřejmě nechybí ekonomické řady obkladů na červeném střepu v různých formátech, stále modernější malé formáty cihlové velikosti (formát 7,5x25 cm, 7,5x30 cm), luxusní rektifikované obklady na bílém střepu, velkoformátové slim dlaždice i stále populárnější dlažbu na terče v tloušťce 2cm. Tato kompletní nabídka, včetně velmi dobrého servisu, tvoří páteř naší nabídky španělských keramiček.