Aleluia Dune White 29,5x59,2 Rett.

Neohodnoceno
1 270 Kč / balení 1 050 Kč bez DPH 907 Kč / 1 m2
Skladem (1 balení)
Můžeme doručit do:
2.12.2021
Obklad Aleluia Dune White 29,5x59,2 Rett. ze série Aleluia Dune je matná dlaždice, materiál interiérový obklad - bílý střep.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aleluia Dune White 29,5x59,2 Rett. jsou dlaždice ze série Aleluia Dune od keramičky Aleluia Ceramicas. Tento obklad je vhodný jako obklad do koupelny. Střep je interiérový obklad - bílý střep - rektifikovaný. Dlaždice jsou bílé s matným povrchem, styl dlaždic je mírně proměnlivý jednobarevný. Jedná se o keramické dlaždice ve formátu 295x592mm a tlouštce 8,5mm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupelny
Hmotnost: 19.81 kg
Barva: Bílá
Estetický vzhled: Jednobarevné
Materiál: Interiérový obklad - bílý střep
Obsah balení: 1.4
Použití: obklad
Povrch: Matný
Tvar: Obdélník
Proměnlivost: V2 - mírně proměnlivý
Určení: Koupelna
Délka: 592
Šířka: 295
Tloušťka: 8.5
Kolekce: Aleluia Dune
Snížená jakost: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Keramička Aleluia Ceramicas patří k předním výrobcům z široké palety portugalských výrobců. Je známá zejména svými kolekcemi v zajímavých měkkých odstínech a barvách, vhodných nejen pro privátní koupelny, ale například i pro hotely. Součástí skupiny Aleluia je i výrobce režné keramiky Keratec, která se používá zejména pro komerční aplikace, jako jsou továrny, sklady apod., kde jsou potřeba dlaždice s vysokou odolností. Zároveň je součástí skupiny i keramička Viúva Lamego - výrobce částečně ručně vyráběných dlaždic, jež najdou své místo u nejnáročnější klientely, která touží ne po sériově vyráběných dlaždicích, byť v dokonalé kvalitě, ale po výrobcích s příběhem a originálním provedením, daném nenahraditelnou lidskou ruční dekorativní prací.